Kosiarka samojezdna X167R

Zagraj i wygraj

Zdobądź mistrza trawników X167R

Przystąp do konkursu z nagrodami organizowanego przez John Deere już dziś

Nie przegap szansy na zdobycie nowiutkiej kosiarki samojezdnej X167R: wystarczy, że wybierzesz prawidłowe odpowiedzi na trzy poniższe pytania i klikniesz przycisk "Prześlij" — resztą my się zajmiemy. Wskazówka: najpierw dokładnie zapoznaj się z tą stroną — zawiera wszystkie potrzebne informacje.

  • Zdobądź szansę na wygranie kosiarki samojezdnej X167R
  • Wybierz i prześlij odpowiedzi
  • Konkurs trwa od 1 marca do 31 maja 2021 roku

ELEMENTY STERUJĄCE W ZASIĘGU RĘKI

Wszystkie elementy sterujące kosiarką X167R są łatwe do odnalezienia i zawsze w zasięgu ręki. Aby ustawić lub precyzyjnie wyregulować wysokość cięcia w agregacie koszącym 107 cm / 42 cale, wystarczy przesunąć wspomaganą sprężynowo dźwignię podnoszenia znajdującą się obok fotela.

ELEMENTY STERUJĄCE W ZASIĘGU RĘKI

INTUICYJNA PRZEKŁADNIA

Za pomocą dwóch wygodnych pedałów zamontowanych obok siebie można sterować prędkością i kierunkiem jazdy kosiarki X167R, nawet nie podnosząc stopy.

INTUICYJNA PRZEKŁADNIA

DOBRY WYGLĄD PRZEZ WIELE LAT

Kosiarka X167R ma trwałą, formowaną wtryskowo maskę silnika, która nie blaknie, nie rdzewieje i nie wgniata się. Lakier nie odpryskuje ani nie łuszczy się, ponieważ dodajemy go w trakcie procesu formowania. Wytrzymały przedni zderzak należy do wyposażenia standardowego.

DOBRY WYGLĄD PRZEZ WIELE LAT

ŁATWA, WYGODNA OBSŁUGA

X167R posiada przestronną platformę z luksusową kierownicą i wygodnym siedziskiem. Włącznik zapłonu jest zamontowany na desce rozdzielczej, a agregat koszący załącza się elektrycznie przez pociągnięcie przycisku.

ŁATWA, WYGODNA OBSŁUGA

Wypróbuj i przekonaj się sam!

Skontaktuj się już teraz z dealerem w Twojej okolicy.
Znajdź swojego dealera

OSPRZĘT

Kosiarka X167R jest wręcz nieodzowna przez cały rok! Wszystko dzięki naszej szerokiej gamie osprzętu — od wytrzymałego lemiesza przedniego do odśnieżania po miotłę z podwójnym włosiem i koszem na śmieci czy poręczną przyczepkę z poliwęglanu.

OSPRZĘT

NAWET 3 LATA OCHRONY

Aby przedłużyć 2-letnią gwarancję nawet o dodatkowy rok, wystarczy zlecić nam coroczny przegląd kosiarki X167R. Kliknij tutaj, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące naszej rozszerzonej gwarancji konsumenckiej.

Dowiedz się więcejNAWET 3 LATA OCHRONY

ZAAWANSOWANE KOSZENIE I ZBIÓRKA TRAWY

Innowacyjny agregat koszący 107 cm / 42 cale z wyrzutem tylnym został skonstruowany z myślą o niezawodności i wydajności. Agregat jest nawet wyposażony w złącze do mycia ułatwiający czyszczenie. Wytrzymały tylny kosz o pojemności 300 litrów jest łatwy w montażu i demontażu, a do tego może być opróżniany bez opuszczania siedziska.

ZAAWANSOWANE KOSZENIE I ZBIÓRKA TRAWY

Rozpocznij quiz

Jak wziąć udział?

• Konkurs trwa od 01.03.2021 do 30.05.2021• Po zarejestrowaniu się otrzymasz od nas wiadomość e-mail z linkiem służącym do potwierdzenia adresu e-mail• Zwycięzcy krajowi zostaną wybrani losowo spośród wszystkich uczestników, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytania• Nazwiska zwycięzców opublikujemy w tej witrynie internetowej po zakończeniu testu• Zwycięzcy zostaną powiadomieni przez John Deere i skontaktuje się z nimi lokalny dealer John Deere

Zasady i warunki
  • Zdobądź szansę na wygranie kosiarki samojezdnej X167R
  • Wybierz i prześlij odpowiedzi
  • Konkurs trwa od 1 marca do 31 maja 2021 roku

Już czujesz się na siłach, by przystąpić do konkursu? Wystarczy odpowiedzieć na trzy poniższe pytania:

Jaką pojemność ma kosz kosiarki X167R?

Znajdź odpowiedź

Jak załącza się agregat kosiarki X167R?

Znajdź odpowiedź

Czy kosiarka X167R jest wyposażona w zderzak?

Znajdź odpowiedź